Söndag 19 juni Kl. 11.00 – Josef Disby

Ladda ner

Söndag 12 juni Kl. 11.00 – Missionsgudstjänst

Ladda ner

Söndag 5 juni Kl. 11.00 – Lilian Karppinen

Ladda ner

Söndag 29 Maj Kl. 11.00 – Caroline och Joel Frank

Ladda ner

Söndag 8 Maj Kl. 11.00 – Per Axelsson

Ladda ner

Söndag 24 April Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Påskdagen 17 April Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Långfredag 15 April Kl. 11.00 – Andreas Skogholm

Ladda ner

Söndag 10 April Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 20 Mars Kl. 11.00 – LP-möte Börje Dahlqvist

Ladda ner

Söndag 27 Febuari Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 20 Febuari Kl. 11.00 – Moises Lopez

Ladda ner

Söndag 6 Febuari Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 30 Januari Kl. 11.00 – Jens Boström

Ladda ner

Söndag 23 Januari Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 16 Januari Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 2 Januari Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 26 December Kl. 11.00 – Ninna Lopez, Julevangeliet

Ladda ner

Söndag 5 December Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 28 November Kl. 11.00 – Ninna Lopez

Ladda ner

Söndag 7 November Kl. 11.00 – Lars Leven

Ladda ner

Lördag 6 November Kl. 18.00 – Lars Leven

Ladda ner

Lördag 6 November Kl. 11.00 – Lars Leven

Ladda ner

Söndag 24 Oktober Kl. 11.00 – Ninna och Moises Lopez

Ladda ner

Söndag 10 Oktober Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 3 Oktober Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 26 September Kl. 11.00 – Per Axelsson

Ladda ner

Söndag 12 September Kl. 11.00 – Kristina Kempe och Ewy Millbäck

Ladda ner

Söndag 5 September Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 29 Augusti Kl. 11.00 – Monica Winerdal

Ladda ner

Söndag 30 Maj Kl. 11.00 – Per Axelsson

Ladda ner

Söndag 23 Maj Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 9 Maj Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 2 Maj Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 25 April Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 18 April Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 11 April Kl. 11.00 – Mikael Ollars

Ladda ner

Påskdagen 4 April Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 28 Mars Kl. 11.00 – Kristina Kempe

Ladda ner

Söndag 21 Mars Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 14 Mars Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 7 Mars Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 28 februari Kl. 11.00 – EvaMarie Disby

Ladda ner

Söndag 21 februari Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 14 februari Kl. 11.00 – Per Axelsson

Ladda ner

Söndag 7 februari Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 31 Januari Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 24 Januari Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 17 Januari Kl. 11.00 – Josef Disby

Ladda ner

Söndag 10 Januari Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 3 Januari Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 20 december Kl. 11.00 – Sören Disby

Ladda ner

Söndag 6 december Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 29 november Kl. 11.00 – Josef Disby

Ladda ner

Söndag 22 november Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 15 november Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 1 november Kl. 18.00 – Caroline och Joel Frank

Ladda ner

Söndag 25 oktober Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 18 oktober Kl. 11.00 – Lennart Fagerström

Ladda ner

Söndag 4 oktober Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 27 september Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 20 september Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 13 september Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 6 september Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 31 augusti Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 14 juni Kl. 11.00 – Victoria Fritzon och LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 22 Mars Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 15 Mars Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 8 Mars Kl. 11.00 – Frans Kempe

Ladda ner

Söndag 22 Februari Kl. 11.00 – Gunnar Johansson

Ladda ner

Söndag 16 Februari Kl. 11.00 – IBRA Pontus Fridolfsson

Ladda ner

Söndag 9 Februari Kl. 11.00 – Josef Disby

Ladda ner

Söndag 2 Februari Kl. 11.00 – Josef Disby

Ladda ner

Söndag 26 Januari Kl. 11.00 – Moody Ingemarsson

Ladda ner

Söndag 19 Januari Kl. 11.00 – Paul John

Ladda ner

Söndag 12 Januari Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 5 Januari Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 29 December Kl. 11.00 – Tacksamhet

Ladda ner

Söndag 22 December Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 8 December Kl. 11.00 – Ove Glennemo

Ladda ner

Söndag 1 December Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 24 November Kl. 11.00 – Joel Frank

Ladda ner

Söndag 10 November Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 3 November Kl. 11.00 – Lalle Ericson

Ladda ner

Söndag 27 Oktober Kl. 11.00 – Josef Disby

Ladda ner

Söndag 13 Oktober Kl. 11.00 – Gudstjänst – ”Mitt Liv”

Ladda ner

Söndag 22 September Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 8 September Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 1 September Kl. 11.00 – Youngsters OAS

Ladda ner

Söndag 16 Juni Kl. 19.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 9 Juni Kl. 19.00 – Owe Lindeskär

Ladda ner

Söndag 2 Juni Kl. 11.00 – Lennart Fagerström

Ladda ner

Söndag 19 Maj Kl. 11.00 – Joel Frank

Ladda ner

Söndag 12 Maj Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 5 Maj Kl. 11.00 – Malin Cederholm

Ladda ner

Söndag 28 April Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Påskdagen 21 April Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Långfredag 19 April Kl. 11.00 – Gunilla Sehlin

Ladda ner

Söndag 07 April Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Lördag 23 Mars Kl. 18.00 – Daniel Alm

Ladda ner

Söndag 17 Mars Kl. 11.00 – Joel Frank

Ladda ner

Söndag 10 Mars Kl. 11.00 – Frans Karlsson

Ladda ner

Söndag 3 Mars Kl. 18.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Oashelg Söndag 17 Februari Kl. 11.00 – Hans Weichbrodt

Ladda ner

Oashelg Lördag 16 Februari Kl. 19.00 – Hans Weichbrodt

Ladda ner

Oashelg Lördag 16 Februari Kl. 16.15 – Lisa Lerman

Ladda ner

Oashelg Lördag 16 Februari Kl. 14.30 – Hans Weichbrodt

Ladda ner

Söndag 3 Februari Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 27 Januari Kl. 11.00 – EvaMarie Disby

Ladda ner

Söndag 20 Januari Kl. 11.00 – Andreas Svedman

Ladda ner

Söndag 13 Januari Kl. 11.00 – Anna-Sara Hjertström

Ladda ner

Söndag 6 Januari Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Juldagen 25 December Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 16 December Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 2 December Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 25 November Kl. 11.00 – Anna-Sara Hjertström

Ladda ner

Söndag 18 November Kl. 11.00 – Maria Anderhell

Ladda ner

Söndag 04 November Kl. 11.00 – Moises Lopez

Ladda ner

Söndag 28 Oktober Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 21 Oktober Kl. 11.00 – Joakim Elsander

Ladda ner

Söndag 7 Oktober Kl. 11.00 – Gunilla Gniste

Ladda ner

Söndag 23 September Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 16 September Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 9 September Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 2 September Kl. 11.00 – Anna-Sara Leone

Ladda ner

Söndag 26 Augusti Kl. 11.00 – John Parteyie och Isaac Kishoyian från Kenya

Ladda ner

Söndag 10 Juni Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 20 Maj Kl. 11.00 – Predikan Börje Dahlkvist från LP-riks

Ladda ner

Söndag 6 Maj Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag  29 April  Kl. 11.00 – EvaMarie Disby

Ladda ner

Söndag  22 April  Kl. 11.00 – PMU-möte med Staffan Edin

Ladda ner

Söndag  1 April Påskdagen Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 25 Mars Kl. 11.00 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 11 Mars Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 11 Mars Kl. 11.00  Bibelns folk i profetiskt ljus – Göran Lennartsson Seminarie 3.

Ladda ner

Lördag 10 Mars Kl. 18.00  Bibelns folk i profetiskt ljus – Göran Lennartsson Seminarie 2.

Ladda ner

Lördag 10 Mars Kl. 15.30 Bibelns folk i profetiskt ljus – Göran Lennartsson Seminarie 1.

Ladda ner

Söndag 25 Februari 2018 Kl. 11.00 – Christer Kallin

Ladda ner

Söndag 4 Februari 2018 Kl. 11.00 – Mitt Liv – Nils-Erik Engström

Ladda ner

Söndag 28 Januari 2018 Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 7 Januari 2018 Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 26 December 2017 Kl. 11.00 – Josef Disby

Ladda ner

Söndag 17 December 2017 Kl. 11.00 – Andreas Grumsen

Ladda ner

Söndag 3 December 2017 Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 19 November 2017 Kl. 11.00 Gunilla Tell

Ladda ner

Söndag 12 November 2017 Kl. 11.00 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Lördag 4 November 2017 Kl. 19.00 – Mattias Martinsson

Ladda ner

Lördag 4 November 2017 Kl. 11.00 – Mattias Martinsson

Ladda ner

Fredag 3 November 2017 Kl. 19.00 – Mattias Martinsson

Ladda ner

Söndag 29 oktober 2017 – EvaMarie Disby

Ladda ner

Söndag 15 oktober 2017 – Anne Collén

Ladda ner

Söndag 8 oktober 2017 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 1 oktober 2017 – Joel Frank

Ladda ner

Söndag 24 september 2017 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 17 september 2017 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 10 september 2017 – John Parteyie

Ladda ner

Söndag 3 september 2017 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 27 augusti 2017 – Lili-Anne Kaarpinen

Ladda ner

Söndag 18 juni 2017 – Ingemar Wiklund Mitt Liv

Ladda ner

Söndag 11 juni 2017 – Anders Johansson

Ladda ner

Söndag 4 juni 2017 – LarsErik Axentstedt

Ladda ner

Söndag 21 maj 2017 – Kjell Myrskog

Ladda ner

Söndag 14 maj 2017 – Sebastian Tarkiainen

Ladda ner

Söndag 7 maj 2017 – LarsErik Axentstedt

Ladda ner

Söndag 30 April 2017 – Hugo Smids

Ladda ner

Söndag 23 April 2017 – LarsErik Axentstedt

Ladda ner

Söndag 16 April 2017 – Lisa och Lars Hörnberg

Ladda ner

Långfredagen  14 April 2017 – Carl Gustav Grönberg

Ladda ner

Söndag 9 April 2017 – Nils-Erik Engström

Ladda ner

Söndag 26 Mars 2017 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 19 Mars 2017 – LarsErik Axentstedt –  intervju med Stig Evertsson

Ladda ner

Söndag 12 Mars 2017 – LarsErik Axentstedt

Ladda ner

Söndag 05 Mars 2017 – LP Kjell o Titti Myrskog

Ladda ner

Söndag 26 Februari 2017 – EvaMarie Disby

Ladda ner

Söndag 19 Februari 2017 – LarsErik Axendstedt

Ladda ner

Söndag 12 Februari 2017 – Ekumenisk Gudstjänst

Ladda ner

Söndag 5 Februari 2017 – LarsErik Axendstedt

Ladda ner

Söndag 29 Januari 2017 – LarsErik Axendstedt

Ladda ner

Söndag 22 Januari 2017 – LarsErik Axendstedt

Ladda ner

Söndag 8 Januari 2017 – Josef Disby

Ladda ner

2016

Juldagen 25 December 2016 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 18 December 2016 – Tim Lopez

Ladda ner

Söndag 4 December 2016 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 4 December 2016 – LP-sånger

Ladda ner

Kapitulera

Ladda ner

Söndag 27 November 2016 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Novemberfäst: Söndag 13 November 2016 – Gustav Jacobson & Natán García

Ladda ner

Novemberfäst: Lördag 12 November 2016 – Robert Stenstrand

Ladda ner

Novemberfäst: Fredag 11 November 2016 – Simon Collén

Ladda ner

Novemberfäst: Fredag 11 November 2016 – Natán García

Ladda ner

Söndag 30 Oktober 2016 – Nils-Erik Engström

Ladda ner

Söndag 16 Oktober 2016 – Håkan Gniste

Ladda ner

Söndag 9 Oktober 2016 – LarsErik Axenstedt

Ladda ner

Söndag 2 Oktober 2016 – Peter Kullander

Ladda ner

Söndag 25 September 2016 – Samson Kisemei

Ladda ner

Söndag 18 September 2016 – Börje Dahlkvist

Ladda ner